Ünnepség a 220 éves szabadhídvégi templomban

2010. szeptember 21., címkék: mezőföldi egyházmegye, Gyülekezeti hírek, szabadhídvég, steinbach józsef

Hálaadó istentiszteletet és a faluból elszámazottak találkozóját tartják szeptember 25-én a mezőföldi gyülekezetben. Steinbach József püspök hirdet igét.

"Isten értünk cselekvő kegyelmes jelenléte formáljon bennünket!" – véget ért a REND

2010. június 28., címkék: lentulai attila, mezőföldi egyházmegye, dunántúli egyházkerület, árvíz, dunántúli egyházi napok (rend), istentisztelet, Háttér, huszár pál, steinbach józsef

Az idei REND záróistentiszteletén a megtelt sportcsarnokban dr. Huszár Pál főgondnok köszöntötte a gyülekezetet és hívta a közös, örömteli ünneplésre. Steinbach József püspök igehirdetésében az üdvösségről szólva Isten jelenlétét hangsúlyozta, mely által valóság az ember életében, hogy Isten hallja őt, meghallja őt, meghallgatja őt és megsegíti az embert.